دوره آموزشی


" همایش ملی یا مرگ یا دیجیتال مارکتینگ "  به همراه جایزه استارت آپی دیجیتال مارکتینگ استاد محمد کریم فضلی

" همایش ملی یا مرگ یا دیجیتال مارکتینگ " به همراه جایزه استارت آپی دیجیتال مارکتینگ استاد محمد کریم فضلی

دیجیتال مارکتینگ، ناگزیرترین راه برای نجات کار و کسب های امروزی ست.چاره ای برای فرار از مرگ یا شکست فعالیت هایی که پس از آزمون و خطاهای بسیار شکل می گیرد و میل به بقا در بازار رقابتی امروز را می طلبد.

جایزه گیاهان دارویی در دانشگاه گلرنگ

جایزه گیاهان دارویی در دانشگاه گلرنگ

" جایزه گیاهان دارویی در دانشگاه گلرنگ " رویدادی است که در اواخر آذر ماه برگزار می گردد .هدف این جایزه شناسایی تمام مراکزی است که هر نوع تولید خاص و تکنولوژی محور نوین گیاهان دارویی را انجام می‌دهند و در این زمینه فعال هستند .

دوره عالی مدیریت مالی DBA- CFO در دانشگاه گلرنگ

دوره عالی مدیریت مالی DBA- CFO در دانشگاه گلرنگ

با توجه به رشد روزافزون علم و آموزشهای کوتاه مدت،  مدرسه کسب کار گلرنگ  با هدف بالا بردن سطح علمی  و مهارتی مدیران ارشد، معاونت ها و قائم مقامان غیر مالی و کارشناسان شرکت ها و سازمان های  کشور و کمک به تحقق این امر، دوره DBA- CFO ویژه مدیران مالی و غیر مالی ، ارشد ، میانی اجرایی و کارشناسان را برای اولین بار در ایران توسط دانشگاه گلرنگ طراحی و  آنرا اجراء می نماید .

برگزاری همایش ملی " یا مرگ یا دیجیتال مارکتینگ " در دانشگاه گلرنگ

برگزاری همایش ملی " یا مرگ یا دیجیتال مارکتینگ " در دانشگاه گلرنگ

دیجیتال مارکتینگ، ناگزیرترین راه برای نجات کار و کسب های امروزی ست.در فرآیند بازاریابی با استفاده از ابزارها و تکنیک های دیجیتال مارکتینگ جدا از اثربخشی بهتر و بالاتر ، شما قادر خواهید بود تا به توسعه و رشد کسب‌وکار خود نیز بپردازید.

وبینار قتل فروش حضوری

وبینار قتل فروش حضوری

در ا سال و نیم اخیر و با شیوع این ویروس، کسب و کارهای زیادی با مشکلات عدیده مواجه شدند امّا بدون شک بیشترین آسیب نصیب فروشندگان و صاحبان کسب و کار فروش حضوری شد. در این بین، تغییر فرهنگ خرید مردم و همچنین آسانی و در دسترس بودن فروش آنلاین باعث شده است تا افراد، به فروش آنلاین اقبال بیشتری نشان بدهند.اگر در پی آشنایی با فروش آنلاین و یافتن فرصت‌های بکر این حوزه هستید این وبینار را از دست ندهید!

رادیو دانشگاه گلرنگ
شما می توانید آخرین اخبار و گفتگوهای رادیویی بامدیران ارشد دانشگاه و مدیران صنعتی گروه صنعتی گلرنگ را از این رادیو بشنوید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...