رادیو دانشگاه گلرنگ - دو دسته از افراد مخاطب ویژه دوره‌ MBA هستند. به نحوی که این دوره‌ها در اصل به منظور ارتقا وضعیت حرفه‌ای این دو گروه طراحی شده است. یکی مدیران اجرایی و کارمندان رده‌های مختلف سازمان‌ها که به رغم تجربه مفید کاری و مدیریتی خواهان اضافه کردن دانش روز مدیریت به فهرست شایستگی‌های خود هستند و دیگری فارغ‌التحصیلان کارشناسی رشته‌های مختلف مرتبط و نیمه‌مرتبط با MBA که خواهان فراگیری دانش کاربردی مدیریت به منظور فعالیت موفقیت‌آمیز در عرصه صنعت و کسب‌وکار هستند.

هر چند در ظاهر کمی متناقض می‌نماید ولی علت مناسب بودن دوره‌ MBA برای این دو گروه، تاکید همزمان این دوره‌ها بر دانش و کاربرد می‌باشد به نحوی که مواد درسی و نحوه تدریس دوره MBA  پاسخگوی نیاز هر دو گروه است. در این راستا شرکت در این دوره‌ها به کلی علاقه‌مندان این رشته و به ویژه:

  • مدیران سطوح مختلف سازمان‌ها و شرکت‌ها
  • مدیران مشاغل و صاحبان کارگاه‌ها، کارخانه‌ها و بنگاه‌های صنعتی
  • کارشناسان و کارمندان سازمان‌ها و شرکت‌ها
  • دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در رشته‌های مختلف

 پیشنهاد می‌گردد.

با شرکت در دوره‌های MBA و اخذ مدرک آن می‌توانید مطمئن به یافتن موقعیت شغلی مناسب و یا ارتقا و پیشرفت در شغل کنونی خود باشید. همچنین به عنوان صاحبان مشاغل یا فعالان اقتصادی با شرکت در این دوره‌ها و اخذ مدرک آن در مدیریت کلیه امور از پذیرش نیروی انسانی تا مدیریت فروش و کنترل منابع ورودی و خروجی و بهره‌وری سازمانی تحول ایجاد خواهیدکرد.
 در صورتی که مدیر یک مجموعه دارای تحصیلات MBA باشد، کیفیت کلی آن برند افزایش خواهد یافت و این خود باعث هموار شدن راه آن شغل برای توسعه روزافزون می‌شود.

دوره های MBA دانشگاه گلرنگ ، فرصتی بی نظیر برای آموزش وکسب مهارت شماست .