رادیو دانشگاه گلرنگ - رشته تحصیلی MBA در حدود ده سال است که در دانشگاه‌های ایران تدریس می‌شود و اخیرا نیز با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.MBA مخفف عبارت Master of Business Administrator می‌باشد و دارای گرایش‌های متعددی می‌باشد که دانشجویان در سال دوم تحصیل می‌توانند گرایش مورد نظر خود را برای ادامه تحصیل در این رشته برگزینند. MBA یکی از پرطرفدارترین و پر سودترین رشته‌های تحصیلی است .

 هدف از فراگیری MBA

در واقع کار MBA همین است ام‌بی‌ای به شما به عنوان یک فرد عادی در هر تخصص و دانشی امکان می‌د‌هد تا ذهن خود را متوجه خلاءها، نیازها، شکاف‌ها و کمبودهای بازار کنید و بر اساس تکنیک‌ها و تاکتیک‌هایی که بازار و کسب‌و‌کار شما می‌طلبد بهترین راه برای توسعه کسب‌وکار خود را پیدا کنید و سهم خود را از بازار افزایش دهید. مثال‌هایی ایرانی و خارجی از این دست بسیار هستند هایدا بزرگترین fast food زنجیره‌ای در ابتدا فقط یک ساندویچی ساده بود اما از همان ابتدا ایده‌ای بزرگ بود و یا وب سایت eBay یک سایت معمولی بود ولی هم اکنون یکی از پر سودترین سایت‌های اینترنتی دنیاست.

 MBA تا حد کمی به شما می‌آموزد که در ایجاد یا توسعه یک کسب‌وکار چگونه اولین باشید اما تا حد بسیاری به شما یاد می‌دهد چگونه در کسب‌وکار خود و در بازار رقابتی بهترین باشید.


و اما:
اگر شما علاقمند به تحصیل در رشته MBA هستید ، پیشنهاد ما از رادیو دانشگاه گلرنگ به شما ، تحصیل دراین رشته در دانشگاه گلرنگ میباشد .