رادیو دانشگاه گلرنگ - چشم انداز دانشگاه گلرنگ ، تبدیل شدن به اولین مرکزآموزش علمی-کاربردی کارآفرین (اولین دانشگاه کارآفرین )کشور که به خاطر راه اندازی ، مالکیت وتوسعه ی کسب وکارهای استارت آپی ودانش بنیان و ایجاد اشتغال و کارآفرینی پایدار برای دانشجویان و فارغ التحصیلان خود دارای شهرت واعتبار ویژه است ، میباشد و در این راستا تلاش میکند تا امکان کاربرد آموزه های کارآفرینی را به طور کامل و دقیق در فضای کسب وکارهایی که خود ایجاد ومدیریت می کند ، محقق ساخته و با این صفت در بین ذی نفعان خود شناخته شود .

در این مقاله شما با فعالیت های مرکز علمی کاربردی گلرنگ با توجه به صحبتهای سرکار خانم زیدی مدیر آموزش مرکز علمی کاربردی دانشگاه گلرنگ آشنا خواهید شد .

مرکز علمی کاربردی گلرنگ در چهار بخش مشغول به فعالیت می باشد :

 بخش اول پذیرش دانشجو

طبق روال همه ساله امسال هم برای پذیرش مهر ۱۴۰۰ در ۱۵ رشته ، ۶ رشته کارشناسی و ۹ رشته کاردانی ثبت نام دانشجویان انجام شده است با این تفاوت که تنوع رشته ها نسبت به سالهای قبل بیشتر بوده و رشته ها کاربردی و مهارتی هستند از رشته مدیریت و کسب و کار ، حسابداری ،بازاریابی ،مدیریت تبلیغات تا رشته های شیمی و ایمنی و شروع کلاسها از اوایل مهرماه خواهد بود .

بخش دوم فعالیتهای مرکز : دوره های تک درس و تک پودمانی

این دوره اخیرا به فعالیت‌های مرکز اضافه شده و قابل ذکر می باشد که در تمام دوره ها این امکان فراهم شده که با دریافت مجوز ، گواهینامه دانشگاه جامع مورد تایید وزارت علوم به دانش پذیران تقدیم گردد .

بخش سوم فعالیت های مرکز چاپ کتاب

در راستای فعالیت های مرکز و به جهت تقدیر از همکارانی که کار تالیف و ترجمه انجام داده اند، این بخش به فعالیتهای مرکز اضافه شده است .

روال کار در این بخش به این صورت می باشد که در ابتدا  کتاب باید به مرکز ارائه شده و پس از انجام ارزیابی این حمایت توسط دانشگاه صورت می گیرد .

بخش چهارم فعالیتهای مرکز ، جایزه استارتاپی استاد محمد کریم فضلی

در کنار فعالیت‌های ذکر شده جایزه بسیار مهمی تحت عنوان جایزه استارتآپی استاد محمد کریم فضلی با نام و یاد بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ در حال برگزاری میباشد . دوره اول این جایزه برگزار گردیده و دوره دوم در حال ثبت نام می باشد . لازم به یادآوری است که امکان ثبت نام کلیه ی صاحبان استارت آپ ها در این دوره مهیاست .