رادیو دانشگاه گلرنگ -  دانشگاه گلرنگ ، با هدف معرفی شرکت ها ، افراد واستارت آپ های فعال در حوز ه ی دیجیتال مارکتینگ به کارآفرینان وشرکت ها" دمودی مجازی دیجیتال مارکتینگ " را برگزار میکند.
هر شرکتی با توجه به شرایط و موقعیت خود، دلایلی برای استفاده از دیجیتال مارکتینگ دارد.اما موضوعی که مشخص است، این است که همه آن‌ها به دنبال جذب مخاطبان بیشتر هستند و علاقه دارند تا از استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ برای این کار بهره ببرند چرا که در دنیای امروز، اینترنت و هرآنچه که در آن صورت می‌گیرد، از جمله بازاریابی اینترنتی و دیجیتال، نسبت به روش‌های سنتی دارای برتری نسبی هستند.

چند مورد از عواملی که باعث اهمیت استفاده از بازاریابی دیجیتال شده‌اند، عبارتند از:

به‌صرفه بودن
انعطاف‌پذیر بودن استراتژی‌ها
قابل گسترش بودن
امکان پیش‌برد همزمان تلاش‌ها در چندین رسانه
تعاملی بودن این شیوه بازاریابی
قابل ردیابی بودن
قدرتمند بودن
شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که آیا این همایش برای صاحبان کسب و کارهای خرد و کلان مناسب است یا خیر ؟ در پاسخ باید گفت :
بله. این همایش با رویکرد توسعه کارو کسب و همچنین افزایش بهره وری فروش برای آحاد مردم حتی آنهایی که صاحبان مشاغل به شمار نمی روند و تنها علاقه مند به توسعه فردی می باشند مناسب است و پیشنهاد می شود که در این دوره حضور به هم رسانند.

 .در پایان لازم به ذکر میباشد که جهت هرگونه سوال یا راهنمایی در خصوص این همایش ، می توانید با شماره تماس های دانشگاه گلرنگ " 88918350 " در ارتباط باشید.
تاریخ برگزاری دوره :

  • شروع: دوشنبه ۷ تیر ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۱۶ تیر ساعت ۱۹:۰۰