رادیو دانشگاه گلرنگ - پاکشو از سومین همایش علوم و فناوری مواد فعال سطحی و صنایع شوینده حمایت کرد. در این همایش غرفه‌ای نیز به دانشگاه جامع علمی کاربردی گلرنگ اختصاص داشت که در این غرفه بازدیدکنندگان با خدمات مرکز آموزش علمی ـ کاربردی گلرنگ به صنایع کشور، رشته‌های مرکز گروه صنعتی گلرنگ و سوابق و عملکرد دانشگاه گروه صنعتی گلرنگ آشنا شدند.

در این همایش دو مقاله از شرکت پاکشو ارائه شد. مقاله نخست با عنوان «بررسی عوامل مختلف تثبیت رنگ مو در شامپوهای محافظ رنگ» توسط مهندس سخی و خانم مهندس عرب ارائه شد و مقاله دیگر با عنوان «اندازه روغن آزاد در SLES به روش GC» توسط مهندس موحدی و خانم مهندس حیدری ارائه گردید.
گفتنی است مقاله مهندس سخی و مهندس عرب به عنوان مقاله برتر انتخاب شد و موفق به دریافت جایزه نقدی گردید.

گفتنی است سومین همایش علوم و فناوری مواد فعال سطحی و صنایع شوینده 19 و 20 مهر ماه 1391 در دانشکده مهندسی شیمی و نفت دانشگاه صنعتی شریف تهران برگزار شد.
محورهای اصلی این همایش عبارت بودند از: سنتز و فرآیند تولید مواد فعال سطحی، روش‌های آنالیز و بررسی ساختار شیمیایی، اثرات سولفکتافت‌ها و مواد شوینده بر انسان و محیط، کاربرد سولفکتافت‌ها در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و سایر صنایع مربوطه، و مواد اولیه و امور اقتصادی مربوط به محصولات شوینده و سولفکتافت‌ها.